پرش لینک ها
آب بازی

جشنواره تابستانی مهدکودک و پیش دبستانی غرب تهران

جشنواره تابستانی مهدکودک و پیش دبستانی غرب تهران

مهد کودک و پیش دبستانی غرب تهران – شعبه شهر زیبا در جشنواره تابستانی خود محیطی را فراهم کردم است که خوشحالی و شادی را در کودکان ارتقا دهد.

 

راه های خلق شادی در کودکان

1- مهارت جدید

تحقیقات نشان می دهد که گذراندن زمان با کیفیت، پرورش علایق و کمک به کودکان در کسب مهارت‌های جدید،  همگی راه‌های موثری برای تقویت شادی در کودکان هستند.

 کف بازی مهد کودک غرب تهران

2- حرکت و پویایی 

شادی را برای کودکان به ارمغان بیاورید و صدای تکان دادن آن‌ها را نشان دهید .حرکت و پویایی، بهزیستی ذهنی و ذهن‌آگاهی را ارتقا می‌دهند. همه اینها می تواند به کودکان کمک کند تا انرژی خود را آزاد کنند، بدن خود را آرام کنند و توجه خود را دوباره متمرکز کنند و این عوامل زمینه ساز خلق شادی است.

3- تعاملات اجتماعی

همچنین بازی با دوستان یک سرگرمی کلاسیک دوران کودکی است که هرگز از مد نمی افتد. داشتن تعاملات اجتماعی با کیفیت با دوستان می تواند به کودکان کمک کند همدلی، همکاری و مهارت های ارتباطی را توسعه دهند. علاوه بر این، تحقیقات نشان می‌دهد که تعاملات اجتماعی و دوستانه شادی زیادی را برای کودکان به ارمغان می‌آورد. 

آب بازی

 

پیش دبستانی  و مهد کودک خانه خلاقیت غرب تهران

پیش دبستانی و مهد کودک خانه خلاقیت غرب تهران با برگزاری جشنواره‌های ویژه ، ایجاد فعالیت های مستمر در فضای باز ارتباط با طبیعت و کشف محیط‌های جدید، در راستای تقویت شادی و رفاه کودکانمان گام بر می دارد.

 
 یادمان باشد این وظیفه ماست که محیطی را ایجاد کنیم که خوشحالی و شادی را در کودکان افزایش یابد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های زیر تماس بگیرید

۰۹۱۹۰۳۱۶۸۷۵

۴۴۱۵۶۹۵۵

http://instagram.com/khanehkhallaghiat

آدرس: تهران، محله سازمان آب، شهر زیبا، بلوار تعاون، خیابان نوروزی(عدالت) کوچه سرو یکم، پلاک ۲۶، مهدکودک و پیش دبستانی خانه خلاقیت غرب (خانه خورشید)

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.